Informacija dėl karantino

Reaguodami į susidariusią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo, vadovaudamiesi Jurbarko rajono savivaldybės administracijos 2020 m. kovo 12 d. įsakymu Nr. O1-280 „Dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo valdymo priemonių Jurbarko rajono savivaldybės teritorijoje“, informuojame, kad Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinėje mokykloje nuo 2020 m. kovo 16 d. iki kovo 30 d. įskaitytinai stabdomas ugdymo procesas ir atšaukiama visa suplanuota veikla, renginiai.

Informuojame, kad karantino laikotarpiu dirbama sekančiai:

1) pedagogai dirba nuotoliniu būdu, rengiasi, jei prireiks, nuotoliniam mokymui nuo kovo 30 d. iki karantino pabaigos;

2) kiti administracijos ir ūkio dalies darbuotojai dirba pagal laikiną darbo laiko grafiką;

3) visais rūpimais klausimais prašome kreiptis mokyklos telefonu (8 447) 41 422 arba el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

4) aktuali informacija skelbiama mokyklos interneto svetainėje www.simkaiciu.jurbarkas.lm.lt

Įėjimas į mokyklą ir į darželį uždarytas. Įeiti galima tik mokyklos darbuotojams (suderinus su mokyklos administracija).

Saugokite save ir kitus!

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Informacija dėl karantino