Užsienio kalbų diktantų konkursas „Rašau be klaidų 2020“

Vasario 13 dieną 7 mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Jurbarko rajono mokyklų 5–8 klasių mokinių anglų, rusų, vokiečių kalbų diktantų konkurse „Rašau be klaidų 2020“, kuris vyko Eržvilko gimnazijoje.

Šį konkursą inicijavo Jurbarko rajono užsienio kalbų metodinio būrelio taryba kartu su Eržvilko gimnazijos dailės mokytoja Regina Balčaitiene.

Mūsų mokyklą atstovavo ir diktantus anglų arba vokiečių kalbomis rašė: penktokė Rugilė Jasiūnaitė, šeštokas Nerijus Vyturys, aštuntokai – Inesa Korolkevič, Ugnė Pilkaitytė, Enrika Vaitekūnaitė, Aurimas Zizas ir Meira Zokaitė. Konkursui mokinius ruošė anglų kalbos mokytoja Jurgita Pocevičienė ir vokiečių kalbos vyr. mokytoja Gedutė Pocienė. Geriausiai sekėsi aštuntokui Aurimui Zizui, kuriuo vokiečių kalba rašytas diktantas įvertintas III vieta. Sveikiname Aurimą!

Iš viso konkurse dalyvavo 80 mokinių iš 8 Jurbarko rajono mokymo įstaigų: Veliuonos ir Eržvilko gimnazijų, Naujamiesčio ir Vytauto Didžiojo progimnazijų, Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio, Viešvilės, Klausučių Stasio Santvaro ir mūsų Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinių mokyklų.

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Užsienio kalbų diktantų konkursas „Rašau be klaidų 2020“