Pirmasis mokytojo pasiekimas su mokiniais tinklinio varžybose

Sausio 17 dieną Raseinių kūno kultūros ir sporto centre vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių zoninės tinklinio varžybos, kuriose dalyvavo mūsų mokyklos mergaičių komanda ir tarp 6 komandų iškovojo III vietą. Komandos vadovu buvo fizinio ugdymo mokytojas Daivaras Jonaitis, kuris mokykloje fizinio ugdymo mokytoju dirba nuo šių metų sausio 6 dienos. Iki šiol Daivaras buvo tik regbio būrelio vadovas.

Sveikiname mokyklos mergaičių tinklinio komandą ir jų mokytoją Daivarą Jonaitį, kuriam tai buvo pirmas pasiekimas su mokiniais dirbant fizinio ugdymo mokytoju.

Foto Daivaro Jonaičio

LMZtinklinismergaitesIIIvieta2020

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Pirmasis mokytojo pasiekimas su mokiniais tinklinio varžybose