Toma – konkurso „Dainų dainelė“ atrankos finalininkė

Gruodžio 16 dieną Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykloje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ rajoninė atranka, kurioje dalyvavo ir sėkmingai pasirodė mūsų mokyklos dešimtokė Toma Butkutė.

Įvertinus konkurso rezultatus paaiškėjo, kad Toma pateko į antrąjį, regioninį, atrankos turą, kuris bus organizuojamas sausio 16 dieną Kelmės kultūros centre.

Linkime Tomutei ir jos vadovei Linai Lukošienei sėkmės tolimesniame etape Kelmėje!

Konkurso „Dainų dainelė“ rajoninį etapą išsamiai aprašo Jurbarko miesto ir rajono laikraštis „Mūsų laikas“. Straipsnį galite perskaityti paspaudus čia...

TomuteDainudainele2019

Toma su mama Gita

Foto iš laikraščio „Mūsų laikas“