Kultūros paso edukacinė programa „Advento vainikas iš kankorėžių“

Gruodžio 13 dieną į mokyklą atvyko MB „Pramogų skonis“ (vadovė Eglė Juzėnė) su edukacine programa „Advento vainikas iš kankorėžių“.

5–10 klasių mokiniai buvo pakviesti į aktų salėje įsikūrusias Advento vainiko gamybos dirbtuvėles, kurios metu gamino ne tik gražiausius vainikus, bet ir sužinojo Advento laikotarpio reikšmę plačiąja prasme. Užsiėmimo metu sužinojo, kokių tipų būna Advento vainikai ir iš ko jie gaminami. Mokėsi paprasčiausio ir gražiausio vainiko pynimo būdo. Jaukioje aplinkoje ir ramybėje, su meile ir šiluma, skambant muzikos garsams, galėjo patys pasigaminti vainikus, kuriais papuošė mokyklos koridorių.

Foto Loretos Stasiūnaitės mokyklos facebook paskyroje čia...

Jūs esate čia: Pradžia Sveiki atvykę į naują svetainę Kultūros paso edukacinė programa „Advento vainikas iš kankorėžių“