Sveikiname Tomą Butkutę ir grupę „Kreizas“

Lapkričio 10 dieną LRT televizijos laidoje „Duokim garo!“, be kitų Lietuvos regionų liaudiškos muzikos kolektyvų pasirodė ir atsinaujinusi grupė iš Vadžgirio „Kreizas“ (vadovė Lina Lukošienė), kurioje dainuoja mūsų mokyklos 10 klasės mokinė Toma Butkutė. Dėka gausaus būrio šią šaunią grupę palaikančių žiūrovų, tarp dešimties kolektyvų, grupė „Kreizas su daina „Oi, ta ta, kupolia graži“ surinko 609 balsus ir užėmė  I vietą.

Sveikiname Tomą Butkutę ir grupę „Kreizas“, kuri pateko į superfinalą ir dabar atstovaus Jurbarko rajoną pagrindiniame LRT televizijos laidos „Duokim garo!“ koncerte 2020 metų pavasarį. Dėkojame visiems gerbėjams už palaikymą.

Dar kartą pasižiūrėti ir pasigerėti grupės „Kreizas“ pasirodymu galite čia...

Oitatakupoliagrazi

ZiurovubalsaiDuokimgaroKreizas20191

Dabar svetainėje 18 svečiai (-ių) ir vienas narys